Активни имоти и вещи за публична продан: 1548
Начална цена
207 560.00 EUR
405 952,07 лв.(922,49 EUR/кв.м)
Начална цена
936.00 EUR
1 830,66 лв.(1,40 EUR/кв.м)
Начална цена
187.00 EUR
365,74 лв.(0,34 EUR/кв.м)
Начална цена
47 828.00 EUR
93 543,44 лв.(0,15 EUR/кв.м)
град Видин
днес
105.81 кв.м,
ул. Свети Ромил Видински 76А град Видин,етаж 1 Начална цена
51 542.55 EUR
100 808,47 лв.(487,12 EUR/кв.м)
с. Каран върбовка, област Русе
вчера
8 000.00 кв.м,
ИД 636/2023г. - с Каран Върбовка м. АЯЗМОТО Начална цена
11 712.00 EUR
22 906,68 лв.(1,46 EUR/кв.м)
с. Каран върбовка, област Русе
вчера
38 300.00 кв.м,
ИД 635/2023г - с. Каран Върбовка /ЯЗОВИР/ Начална цена
75 648.00 EUR
147 954,63 лв.(1,98 EUR/кв.м)
с. Долна студена, област Русе
вчера
440.00 кв.м,
ИД 656/2021 с. Долна Студена местност СТОПАНСКИ ДВОР 1 Начална цена
3 384.00 EUR
6 618,53 лв.(7,69 EUR/кв.м)
град София
вчера
42.21 кв.м, етаж 3
район Младост ж.к. Младост – 4,бл. 433,вх. 1,ет. 3,апартамент 11 Начална цена
20 615.29 EUR
40 320,00 лв.(488,40 EUR/кв.м)
Начална цена
65 040.00 EUR
127 207,18 лв.(640,98 EUR/кв.м)
Значение на цвета пред всяко обявление
днес: Обявлението е публикувано днес
вчера: Обявлението е публикувано вчера
последен ден: Последен ден за подаване на документи
не е актуално: Обявлението е с проведен в миналото търг
Списък за сравнение на имоти и вещи
Няма избрани имоти/вещи за сравнение