Обявление за публична продажба
Частен съдебен изпълнител Делян Илиянов Николов (рег. No: 804) обявява за публична продан
Мезонет, с. Емона
Период за подаване на предложения от 20.04.2026 до 20.05.2026
подаването на предложения изтича след 8 дни
подаването на предложения изтича след 8 дни
Документи
Имоти и вещи в обявлението
Мезонет
Населено място:
с. Емона
Адрес:
с. ЕМОНА, общ. НЕСЕБЪР,обл. БУРГАС, хотел НЕГРЕСКО,ет. 6,ап. 605
Тип на имуществото:
Мезонет
Площ:
269,60 кв.м
Етаж
6
Тип на строителството
Тухла
Начална цена:
175 320.00 EUR
342 896,12 лв.
1 271,87 лв./кв.м
650,30 EUR/кв.м
Описание
АПАРТАМЕНТ в с. ЕМОНА, общ. НЕСЕБЪР, обл. БУРГАС, в.с. "ЕЛЕНИТЕ", хотел "НЕГРЕСКО", ет. 6, ап. 605, а именно:
...пълно описание в документите по-горе521799
Информация за търга
Подаване на предложения
кога: 20.04.2026 - 20.05.2026
къде: Окръжен съд - Бургас
Определяне на купувач
кога: на 21.05.2026 13:30
къде: в Окръжен съд - Бургас
Информация за провеждащия търга
Email:
Адрес:
ул. "Славянска" 71
град Бургас
град Бургас